Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > AMD Catalyt Omega – powrót do przeszłości?

AMD Catalyt Omega – powrót do przeszłości?

AMD Catalyt Omega

Dawno, dawno temu – a dokładnie jakieś 5-6 lat temu – w świecie IT dość popularne były specjalne sterowniki do kart graficznych AMDOmega. W swoim czasie oferowały one zwykle więcej niż miały do zaoferowania standardowe sterowniki od AMD. Mniej więcej jednak od roku 2010 zarzucono nad nimi prace (być może dlatego, że nowe oficjalne sterowniki pojawiały się co raz częściej i co raz więcej oferowały). Wydaje się jednak, że niebawem możemy mieć dosłowny „powrót do przeszłości” w tej kwestii. W planach AMD są ponoć sterowniki tzw. nowej generacji a określone są jako Catalyt Omega.

Poza tym co zwykle mówi się o kolejnych sterownikach (wzrost wydajności w danych grach, poprawa stabilności itp) tutaj od razu pisze się już chociażby o supporcie takich nowinek jak chociażby Virtual Super Resolution (odpowiednik nVidia Dynamic Super Resolution) oraz TressFX Hair 3.0. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się pierwsza wersja AMD Catalyt Omega ale spekulować można, że na przełomie roku 2014 i 2015 (osobiście preferowałbym formę świeżego startu AMD w Nowy Rok ;)).

Źródło: DVHardware.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*