Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > AMD Catalyst 14.12 Omega czyli przedświąteczne nowinki

AMD Catalyst 14.12 Omega czyli przedświąteczne nowinki

AMD Catalyt Omega

Dosłownie dwa dni temu zapowiadaliśmy, że AMD zamierza w nazewnictwie nowych sterowników zastosować klasyczne przed laty miano Omega a dzisiaj okazuje, że nowe drivery…już są dostępne. Sterowniki AMD Catalyst 14.12 Omega to zatem oficjalna poprawa wydajności kart graficznych w określonych grach oraz garść nowych opcji i technologii (w tym Virtual Super Resolution i Fluid Motion Video) ale…tylko dla niektórych modeli kart. Okazuje się bowiem, że na chwilę obecną jedynie Radeony z serii R9 285, R9 290 i R9 290X będą miały możliwość pełnego wykorzystania potencjału sterowników AMD Catalyst 14.12 Omega.

Posiadacze starszych / słabszych modeli kart graficznych będą musieli na razie obejść się smakiem jeśli chodzi o dobrodziejstwo nowinek technologicznych od AMD ale nic przecież nie stoi na przeszkodzie aby cieszyć się poprawkami wydajności w grach (oczywiście o ile takowe faktycznie występują).

Źródło: DVHardware.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*