Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Aliens: Colonial Marines – trailer trybu „Survivor”

Aliens: Colonial Marines – trailer trybu „Survivor”

Aliens: Colonial Marines

Wprawdzie stosunkowo „małymi kroczkami” ale jednak nieuchronnie nadciąga. Co takiego? Ano kolejna gra o Obcych „w roli głównej” – Aliens: Colonial Marines. Wszystko wskazuje na to, że jej faza produkcji jest niemal na ukończeniu a poprzednie informacje z gameplay’ami były jak najbardziej realne. Mało tego, ostatnio zaprezentowano trailer do specyficznego trybu multiplayer tej gry – „Survivor„.

Jak łatwo się domyślić jest to tryb gdzie gracze będą musieli stawić czoła nadciągającym falo, Obcych. Co ciekawe nie zawsze będą to „typowi” Obcy ale część będzie mogła np. „wybuchnięcia” w pobliżu gracza. Czyżby motyw Boomera z Left 4 Dead? ;) Przekonamy się za jakiś czas. W każdym razie premiera Aliens: Colonial Marines planowana jest na 12 lutego 2013 roku i do tego czasu zapewne sporo się jeszcze wyjaśni. Link do trailera trybu Survivor  jest w linku-źródle.

Źródło: Shacknews.com

Trackbacks for this post

  1. Aliens: Colonial Marines - wymagania sprzętowe | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] doniesień gra ta oferować będzie jednak nieco nowości względem tytułów sprzed lat (m.in. tryb Survivor). W każdym razie Premiera…

Leave a Comment

*