Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Aliens: Colonial Marines – gameplaye z obecnej fazy produkcji

Aliens: Colonial Marines – gameplaye z obecnej fazy produkcji

Aliens: Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines jest chyba jedną z nielicznych gier, o której opinia publiczna / cały świat IT dowiaduje się w dość „nierównych” porcjach informacji. O grze z takim tytułem słychać bowiem było wstępnie już naprawdę bardzo dawno temu (ponoć już w 2001 roku) a dopiero kilka lat temu gracze dowiedzieli się o konkretnych planach wydawniczych. Obecnie gra jest w na tyle zaawansowanym stadium produkcji, że do „sieci” dociera coraz wiecej „pikantnych szczegółów”. Ostatnio było to kilka dość konkretnych gameplayów z Aliens: Colonial Marines. Cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko cierpliwie czekać do jesieni bieżacego roku ;)

Źródło: Guru3D.com

Trackbacks for this post

  1. Aliens: Colonial Marines - trailer trybu Survivor | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] Colonial Marines. Wszystko wskazuje na to, że jej faza produkcji jest niemal na ukończeniu a poprzednie informacje z gameplay’ami…

Leave a Comment

*