Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Alcatel Idol 4 i Idol 4S – para intrygujących smartfonów

Alcatel Idol 4 i Idol 4S – para intrygujących smartfonów

Alcatel Idol 4 i Idol 4S

Firma Alcatel nie jest być może najbardziej rozpoznawalna na rynku smartfonów jednakże za jakiś czas może się to zmienić. Wszystko to za sprawą dwóch nowych intrygujących smartfonów – Idol 4 oraz Idol 4S. Pierwszy z nich posiadać ma m.in. 5,2″ wyświetlacz IPS o rozdzielczości full-HD, 2 lub 3 GB pamięci RAM (będą zapewne dwa warianty), procesor Snapdragon 617 oraz w miarę pojemną baterię (2610 mAh). Alcatel Idol 4S to z kolei mocniejszy wariant smartfona. Posiadać ma on bowiem m.in. 5,5″ wyświetlacz IPS o rozdzielczości QHD, 3 GB pamięci RAM, procesor Snapdragon 652 oraz zauważalnie pojemniejszą baterię (3000 mAh).

Alcatel Idol 4 bliski jest memu ideałowi. A Ty który model byś wolał? ;)

Warto też nadmienić, że już w standardzie oba te smartfony posiadać będą zainstalowany system operacyjny Android 6.0. Na razie nie są jeszcze znane ewentualne sugerowane ceny Alcatel Idol 4 i Idol 4S. Mamy tylko nadzieję, że nie będą one wzorowane na cenach smartfonów Apple iPhone 4 i 4S w dniu ich premiery…

Źródło: GSMArena.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*