Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Akasa Venom Voodoo – potężny i mistyczny cooler CPU

Akasa Venom Voodoo – potężny i mistyczny cooler CPU

Akasa_logoOferta firmy Akasa poszerzyła się niedawno o nowy cooler CPU – Venom Voodoo. Jak nietrudno się domyślić jest to kontynuator obecnie dostępnego rozwiązania typu tower w postaci Venom. W porownaniu do swojego pierwowzoru Akasa Venom Voodoo stanowi jednak dość mocne rozwinięcie „koncepcji”. W przypadku Venom Voodoo producent zastosował bowiem aż sześć miedzianych heat-pipe’ów (umieszczonych w podstawie na zasadzie H.D.T.) zaś rozbudowany radiator schładzany jest nie przez jeden a przez dwa 120 mm wentylatory z PWM (o spektrum pracy 600 – 1900 obr./min.).

Warto także zwrócić uwagę na same wymiary Akasa Venom Voodoo (163,5 x 131x 129,5 mm – odpowiednio wysokość x szerokość x długość) gdyż nie zmieści się w części obudów komputerowych. Cóż, sam cooler jest dość uniwersalny (AM2, AM2+, AM3, FM1, LGA 775, LGA 1155, LGA 1156, LGA 1366 oraz LGA 2011) ale jego wysokość ostatecznie jednak mocno ogranicza jego zastosowanie…

Źródło: Akasa.com.tw

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*