Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Akasa Venom Medusa – potężny twin-tower „wagi ciężkiej”

Akasa Venom Medusa – potężny twin-tower „wagi ciężkiej”

Akasa Venom Medusa

Wydawać by się mogło, że obecny high-endowy cooler CPU od AkasaVenom Voodoo (do wygrania w naszym konkursie ;)) – będzie na rynku nieco dłużej, jednak nic bardziej mylnego. W planach wydawniczych Akasa pohawił się bowiem nowy high-endowy cooler CPU – Venom Medusa. Jest to konstrukcję typu twin ower i należy ona należy do naprawdę dużych (163 x 144 x 130 mm – wysokość x szerokość długość), bardzo rozbudowanych (jest tu aż osiem 6 mm heat-pipe’ow) i bardzo ciężkich (ok. 1,3 kg). Zastosowane zaś tutaj dwa wentylatory należą zapewne do wydajnych (model 120 mm pracuje w spektrum 600-1900 obr./min. zaś model 140 mm pracuje ponoć w zakresie 600-1600 obr./min.).

Akasa Venom Medusa

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znana sugerowana cena detaliczna Venom Medusa ale już teraz wiadomo, że cooler ten będzie kompatybilny i z procesorami Intel (LGA 775, 1155, 1156, 1366 oraz 2011) i AMD (AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, FM2). Mało tego, widać wyraźnie, Akasa Venom Medusa to dosłownie cooler CPU „wagi ciężkiej”.

Źródło: Akasa.com.tw

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*