Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > AGOS – pierwszy midi-tower od Raijintek

AGOS – pierwszy midi-tower od Raijintek

Raijintek Agos

Firmę Raijintek część z nas korzy przede wszystkim z coolerów CPU wzorowanych na konstrukcjach firmy Thermalright (vide chociażby Ereboss wzorowany na HR-02 Macho). Okazuje się jednak, że plany wydawnicze tegoż producenta sięgają również na rynek obudów komputerowych. Oto bowiem światło dzienne ujrzał debiutancki model obudowy Raijintek – AGOS.

Jest to nieduża konstrukcja midi-tower (490 x 200 x 460 mm – wysokość x szerokość x długość), oferująca m.in. bez-narzędziowy montaż napędów optycznych, wycięcie na backplate coolera CPU, aranżację okablowania z zasilacza czy też design wzorowany nieco na obudowach Cooler Master lub też Corsair. Obudowy ta mają ponado występować w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz białej.

Raijintek Agos

Co ciekawe deklaruje się też oficjalnie, że obudowa Raijintek AGOS oparta jest o blachy grubości 0,55 mm co byłoby jeszcze do zaakceptowania gdyby obudowa ta miała wytłoczenia na panelach bocznych. Na szczęście sugerowana cena tej obudowy nie jest jakoś specjalnie „wyśrubowana” (ok. 50 euro) i można jeszcze tą grubość blach zrozumieć…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*