Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Age of Empires niebawem dla Apple iOS oraz Google Android

Age of Empires niebawem dla Apple iOS oraz Google Android

Age of Empires teraz dla Apple iOS oraz Google Android

Od niedawna po sieci krążą informacje o tym, że firma Microsoft zacznie wprowadzać na rynek urządzeń mobilnych gry z konsol Xbox oraz platformy Windows. Przenoszeniem gier na systemy Apple iOS oraz Google Android podobno ma się zająć firma Klab, z którą to niedawno Microsoft nawiązał współpracę. Według agencji Reuters jedną z pierwszych „przeportowanych” gier ma być legendarna już produkcja – Age of Empires, w którą to będzie można grać za darmo. Nie jest jednak pewne czy mowa o pełnoprawnej grze, czy też o część Age of Empires Online.

Age of Empires teraz dla Apple iOS oraz Google Android

Microsoft potwierdził tą informację i zapewnił, że AoE w wersji mobilnej pojawi się na urządzeniach mobilnych już niedługo i wspomniał o wersji dla systemu Windows Phone, jednakże bliższe informacje na temat tej premiery nie są znane. Agencja Reuters uzyskała nieoficjalnie informację o tym, że tuż po pojawieniu się „Age of Empires” dla iOS i Androida, na rynek szybko będą wchodzić kolejne gry choć ich tytuły pozostają zagadką.

Źródło : UK.Reuters.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*