Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Aerocool XPredator Evil Green Edition czyli co zrobić kiedy obudowa się nie sprzedaje

Aerocool XPredator Evil Green Edition czyli co zrobić kiedy obudowa się nie sprzedaje

AeroCool_logoWydaje się, że firma Aerocool obrała ostatnio „politykę” stosowaną ostatnio m.in. przez BitFenix i Xigmatek. Chodzi tutaj mianowicie nie o coś innego jak o sprzedaż danego modelu obudowy w innej kolorystyce. Dowodem na tego typu zachowanie jest chociażby ostatnio zaprezentowany model obudowy typu full-towerXPredator Evil Green Edition. Jest to bowiem nic innego jak tylko poprzednio zaprezentowany model ale właśnie w innej kolorystyce. Mało tego, jest to wersja nawet nieco uboższa, gdyż na bocznym panelu nie ma tutaj zamontowanego ani jednego wentylatora (a w standardowej wersji obudowy są aż cztery wentylatory)

Sugerowana cena Aerocool XPredator Evil Green to ponoć ok. 120 euro. Czy jest to cena adekwatna do jej możliwości? Cóż, to już użytkownicy zweryfikują czy preferują standardową wersję z bogatym pakietem wentylatorów czy też wersję „okrojoną”…

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*