Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > AeroCool Strike-X X-1000 – agresywny panel sterujący

AeroCool Strike-X X-1000 – agresywny panel sterujący

Aerocool_Strike-X_X-1000

Firma AeroCool (słynąca często z dość nietypowych i /lub agresywnych pomysłów na obudowy, wentylatory i zasilacze) przedstawiła ostatnio swój najnowszy „gamingowy pomysł” – Strike-X X-1000. Jest to panel sterujący montowany w obrębie pojedynczej zatoki 5.25″ oferujący m.in. agresywny design, pięć kanałów do regulacji pracy wentylatorów (obciążalność jednego kanału to ponoć nawet 25W), wejście / wyjście na słuchawki / mikrofon  oraz – co dość nietypowe ale i przydatne – dwa porty USB 3.0.

Aerocool_Strike-X_X-1000

Jak deklaruje producent panel sterujący AeroCool Strike-X X-1000 umożliwia regulację pracy wentylatorów poprzez zmianę napięcia z zakresu 5-12V, jednak możliwe jest też ponoć wyłączenie danego wentylatora w razie potrzeby (np. na potrzeby specyficznych testów). Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze ile panel AeroCool Strike-X X-1000 miałby kosztować. Wiadomo natomiast, że panele te powinny trafić na półki sklepowe na początku października bieżącego roku.

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*