Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Aerocool Strike-X Air – dość krzykliwa obudowa typu test-bench

Aerocool Strike-X Air – dość krzykliwa obudowa typu test-bench

Aerocool Strike-X Air

Osoby znające rynek obudów komputerowych doskonale wiedzą, że firma Aerocool co jakiś czas prezentuje dość „krzykliwe” konstrukcje. Nie inaczej jest w przypadku koncepcji obudowy typu test-benchStrike-X Air. Obudowa ta (o ile można to jeszcze nazwać obudową) prezentowana była już praktycznie rok temu (m.in. przy okazji targów Computex w Taipei) jednak dopiero teraz producent postanowił wprowadzić ją na rynek. Aerocool Strike-X Air to tak naprawdę obudowa typu otwartego – do wszystkich elementów komputera dostajemy się bez problemu. Możemy tutaj zamontować płytę główną formatu m-ATX, ATX i E-ATX oraz standardowy zasilacz ATX. Nie zabrakło też tutaj miejsca na trzy dyski 3.5″ czy też klasycznych elementów panelu I/O – trzy porty USB 2.0, jeden port USB 3.0 oraz porty Audio In i Audio Out.

Aerocool Strike-X Air

Producent deklaruje, że główny szkielet obudowy wykonany jest z blachy 0,7 mm jednak jak widać na powyższych zdjęciach plastiku też tutaj nie brakuje (np. duża „pokrywa” z wentylatorem). Miejmy tylko nadzieję, że zbyt wiele go tutaj nie będzie…Obudowa Aerocool Strike-X Air kosztować ma ok. 500 zł (sugerowana cena detaliczna).

Źródło: Xtreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*