Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > AeroCool Qs-202 czyli nie do końca ekonomiczny mini-tower

AeroCool Qs-202 czyli nie do końca ekonomiczny mini-tower

AeroCool_logoNajprawdopodobniej niebawem na rynek trafi kolejna gamingowa obudowa firmy AeroCoolQs-202. W przeciwieństwie jednak do ostatnio zaprezentowanych konstrukcji (X-Warrior oraz VS-4) najnowsza „wizja” jest przedstawicielem typu mini-tower (378 x 200 x 478 mm – wysokość x szerokość x długość) i kompatybilna jest jedynie z płytami głównymi wykonanymi w standardzie m-ATX. Jakby na pocieszenie jest tutaj za to kilka sprawdzonych rozwiązań: duży otwór w tacce na płytę główną, wyjmowana kieszeń na dyski, aranżacja okablowania, dwa wentylatory w zestawie (jeden 140 mm na górze oraz jeden 120 mm z tyłu) oraz czarno-niebieskie wnętrze.

Na koniec jeszcze jedna „ciekawostka” co do tej obudowy. Wbrew pozorom (mini-tower od AeroCool) nie należy ona do rozwiązań zbyt ekonomicznych. Jej sugerowana cena to ponoć ok. 45 euro (i to bez VAT-u)  a w tej cenie znaleźć można przecież wiele znacznie ciekawszych konstrukcji typu midi-tower. Cóż, co firma to własna polityka…

Źródło: TCMagazine.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*