Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Aerocool GT-RS – agresywne ATX-owe cubiki

Aerocool GT-RS – agresywne ATX-owe cubiki

Aerocool GT-RS

Obudowy typu cube kojarzą się nam przede wszystkim z kompaktowymi, nietuzinkowymi konstrukcjami. Firma Aerocool po raz kolejny potwierdziła, że ma na ten temat swoje zdanie. Ostatnio zaprezentował ona bowiem obudowy z rodziny GT-RS. Są to dość agresywnie wyglądające i stosunkowo spore konstrukcje jak na cubiki (410 x 272 x 365 mm – wysokość x szerokość x długość). Co ciekawe wymiary owe wynikają przede wszystkim stąd, że obudowy Aerocool GT-RS są kompatybilne również z płytami głównymi formatu ATX. Warto też nadmienić, że płyta główna montowana jest po jednej stronie tacki a zasilacz po drugiej stronie tacki i właśnie przez to obudowa ta jest tak szeroka.

Aerocool GT-RS

Nie zabrakło tutaj także sporej przestrzeni na karty graficzne (ok. 300 mm), niezłych możliwości wentylacyjnych (sumarycznie możemy zamontować do pięciu wentylatorów*) czy też rozbudowanego panelu I/O (w tym 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 oraz regulator obrotów wentylatorów). Sugerowana cena detaliczna? Ponoć 64 euro czyli mniej więcej tyle ile kosztuje porządniejsza obudowa typu midi-tower…

* Wyjaśnienie możliwości wentylacyjnych obudowy:

  • 2x 120 mm z przodu (jeden jest w zestawie)
  • 1x 80 mm z tyłu
  • 1x 120 na górze
  • 1x 120 mm na dole

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*