Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Aerocool Aero-800 – atak klonów?

Aerocool Aero-800 – atak klonów?

Aerocool Aero-800

Pamiętacie może dość interesującą historię z obudowami Rosewill Rise (chodziło o naprawdę mocne wzorowanie się na obudowie SilentiumPC Aquarius X90)? Cóż, historia lubi się chyba powtarzać również w przypadku i innych firm. Przykładowo firma Aerocool wprowadziła ostatnio do swojej oferty model obudowy oznaczony jako Aero-800. Na pierwszy rzut okiem jest to ciekawa obudowa komputerowa z metalowym topem, mnóstwem miejsca do zagospodarowania oraz z mocnym kolorowym akcentem. Na drugi rzut okiem przypomina ona dość mocno obudowę…SilentiumPC Gladius M35 (patrz poniższe zdjęcie) a realnymi zmianami jest przebudowany front oraz okno z plexi.

Aerocool Aero-800

Aero-800 czy Gladius M35? Oto jest pytanie…

Nie żeby było to jakieś nowe zjawisko, gdyż różni producenci często wzorują się na sprawdzonych pomysłach innych marek. Pytanie tylko czemu firma Aerocool wzoruje się na produkcie rodzimej marki? Cóż, niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie ;) W każdym razie obudowa Aerocool Aero-800 kosztować ma nieco ponad 60 euro co już na starcie jest wyraźnie droższą opcją aniżeli już dostępny na rynku Gladius M35 od SilentiumPC.

Źródło: TechPowerUp.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*