Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Adrenaline Crysis 2 Benchmark Tool czyli benchmark dla benchmarka

Adrenaline Crysis 2 Benchmark Tool czyli benchmark dla benchmarka

Crysis_2_logoWraz z pojawieniem się patcha 1.9 oraz specjalnych „paczek” Crysis 2 na nowo przeżywa swój „renesans”. Kilka zagranicznych serwisów już się pokusiło o liczne porównania DX9 vs DX11 a niektórzy użytkownicy sprawdzają realną jakość „poprawionych” przez Crytek tekstur. Jak się zatem okazało co niektórzy zaawansowani użytkownicy-fani potrafili stworzyć tekstury lepsze niż te zadeklarowane przez Crytek jako „High Res Texture”. Do tej pory na licznych forach zasłynął przede wszystkim mod MalDoHD (jakby co szczerze go polecam ;)) a ostatnią „zabawką” jest  Adreanaline Crysis 2 Benchmark Tool. Obecnie aplikacja ta występuje w wersji 1.0.0.11 BETA i oferuje szereg możliwości porównania wydajności kart graficznych  w trzech time-demach przy różnych ustawieniach detali i API.

Adrenaline Crysis 2 Benchmark ToolCóż, nie da się zatem ukryć, że teraz mamy do czynienia z benchmarkiem dla benchmarka :) Adrenaline Crysis 2 Benchmark Tool pobrać można oczywiście m.in. z oficjalnej strony programu.

Źródło: Benchmarkzone.Adrenaline.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*