Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Adjust 108 czyli Fractal Design i panele sterujące

Adjust 108 czyli Fractal Design i panele sterujące

Fractal Design Adjust 108

Firmę Fractal Design kojarzymy przede wszystkim z nietuzinkowych obudów komputerowych (np. Arc Midi Tower), zasilaczy oraz wentylatorów (w tym najnowsza seria Silent Series R2). Okazało się jednak ostatnio, że producent ten spróbuje „swoich sił” również na rynku paneli sterujących. Na światło dzienne wyszedł bowiem model dość nietuzinkowego panelu – Adjust 108. Jest to panel sterujący montowany w obrębie pojedynczej zatoki 5.25″ a oferuje on m.in. nietuzinkowy design (front jest ze szczotkowanego aluminium) oraz sześć mocnych kanałów do regulacji pracy wentylatorów (każdy kanał ma ponoć obciążalność na poziomie 36W). Warto także zaznaczyć, że nie mamy tutaj klasycznych pokręteł / gałek lub też przycisków ale suwaki, poniżej których znajdują się diody (podświetlenie diody zapewne sygnalizuje, że podłączony doń wentylator pracuje).

Fractal Design Adjust 108

Na chwilę obecna nie jest znana cena Fractal Design Adjust 108 jednak nie spodziewałbym się niższej niż w przypadku NZXT Sentry Mesh gdzie jest mniej kanałów, są one troszkę słabsze a ponadto nie ma tam szczotkowanego aluminium.

Źródło: FractalDesign.com

Trackbacks for this post

  1. Fractal Design Adjust 108 - już dostępny! | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] panel sterujący Fractal Design Adjust 108, który jak pamiętamy wstępnie był zapowiadany ponad pół roku temu. Tak jak było…

Leave a Comment

*