Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > AdBlock sprzedany. Będzie więcej reklam.

AdBlock sprzedany. Będzie więcej reklam.

AdBlock sprzedany?

AdBlock – jedno z najpopularniejszych rozszerzeń do przeglądarek internetowych – wraz z początkiem obecnego miesiąca ma nowego właściciela. Co ciekawe nie jest do końca wiadomo kto dokładnie nabył prawa do tej aplikacji, jednak podejrzewa się wstępnie kogoś spośród największych korporacji jak np. Amazon, Google czy też Microsoft (które to już od dość dawna wpływały na filtrowanie reklam w obrębie AdBlock Plus). Co z tego wynika? Ano chociażby to, że bezpośrednio wpłynie to na ilość reklam wyświetlanych na pulpitach / wyświetlaczach internautów ponieważ jest to jedyne logiczne wyjaśnienie zakupu tego typu aplikacji.

A było chyba o co walczyć, ponieważ AdBlock do tej pory mógł pochwalić się bazą ok. 40 mln użytkowników. Czy przełoży się to zatem na kilkadziesiąt-kilkaset milionów odsłon reklam więcej w ciągu każdego miesiąca czy też po prostu internauci zaczną stosować inne ad-blockery ? Cóż, czas pokaże…

Źródło: TheRegister.co.uk

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*