Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Acer Iconia B Series – partner do podróży?

Acer Iconia B Series – partner do podróży?

Acer Iconia B Series

Tablety dynamicznie wkroczyły w nasze życie już dosyć dawno temu, jednak ich zalety i możliwości odkrywane są po dziś dzień. Firma Alsen, właściciel sieci sklepów komputerowych wprowadziła do swojej oferty promocję na tablet firmy Acer a dokładnie na model Iconia B Series. W cenie 500 zł otrzymujemy całkiem dobre parametry i ponoć wysoką jakość urządzenia.

Dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 1.2 GHz tablet Acer Iconia B Series jest niesamowicie szybki – granie, przeglądanie internetu oraz odtwarzanie materiałów wideo odbywa się płynnie. System operacyjny preinstalowany tutaj to Android Jelly Bean. Godna uwagi jest także rozdzielczość wyświetlacza tabletu – 1024 x 600 pixeli – oraz ilość pamięci RAM – 512MB. Wyświetlacz o przekątnej 7” nie jest za duży, ale też nie jest on za mały. W razie potrzeby mamy też tutaj czytnik kart microSD pozwalający na rozszerzenie pamięci urządzenia do 32 GB.  Tablet ten posiada także Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 b/g/n oraz moduł GPS.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*