Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > 7 cali, ekran IPS i Jelly Bean – Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo

7 cali, ekran IPS i Jelly Bean – Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo

Firma Prestigio wprowadziła na rynek tablet MultiPad 7.0 Ultra Duo należący do średniej półki cenowej. Oparty jest on o dwurdzeniowy procesor (ARM Cortex A9 o taktowaniu 1,6 GHz) i ekran (1280 x 800 pikseli) oparty o matrycę IPS a całość pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.1 Jelly Bean. Zastosowany zaś układ graficzny to dobrze znany chipset Mali 400 MP.

Nie bez powodu siedmiocalowy MultiPad został ostatnio wybrany do oferty operatora sieci T-Mobile, ponieważ urządzenia o takiej przekątnej ekranu cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na swoją mobilność. 305-gramowy tablet jest idealną alternatywą dla osób ceniących sobie lekkość urządzenia. Mocna bateria o pojemności 4000 mAh pozwala na długie użytkowanie bez obawy o szybkie rozładowanie. Naładowanie tabletu jest również możliwe poprzez gniazdo USB, co zwiększa mobilność urządzenia, gdyż jego akumulator może być zasilony energią z notebooka” – można przeczytać w oficjalnym komunikacie prasowym.

Prestigio MultiPad-7.0 Ultra Duo

Na uwagę zasługuje także bezpłatny serwis gwarancyjny zbudowany na bazie modelu door-to-door, dzięki czemu klienci mogą bez wychodzenia z domu dokonać ewentualnej naprawy swojego urządzenia. Na razie nowy produkt będzie wyłącznie dostępny w ofercie sieci T-Mobile ,,Smartfon z tabletem za złotówkę”, gdzie za symboliczną kwotę możemy otrzymać wydajny tablet oraz telefon, oraz w promocji „Dwa tablety w ramach jednej opłaty miesięcznej”.

Źródło : Telix.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*