Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Software > 3DMark Ice Storm na CES 2013

3DMark Ice Storm na CES 2013

Targi CES

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedługo nastąpi premiera najnowszego benchmarka Futuremark dla smartfonów, tabletów, notebooków i komputerów klasy PC. Producent z Finlandii podczas CES 2013 zaprezentował swój najmniej ,,zasobo-żerny” test wydajności – 3DMark Ice Storm.

3DMark Ice Storm na CES 2013

Kategoria Ice Storm jest głównie przeznaczona dla mobilnych urządzeń pod obsługą Windows 8, Windows RT, iOS oraz Androida ale najnowszy produkt pozwoli na porównanie wyników między różnymi platformami. W skład benchmarka wchodzą dwa testy graficzne i jeden test fizyki, który ma za zadanie sprawdzić wydajność procesora. Na systemach Windows testy wykorzystują silnik zgodny z DirectX 11, ale ograniczony do Direct3D 9, natomiast na pozostałych platformach oparto go o OpenGL ES 2.0.

3DMark Ice Storm na CES 2013

Na stoisku fińskiego producenta można było zaobserwować działanie benchmarka na czterech zupełnie różnych urządzeniach: smartfonie Google Nexus 4 oraz tabletach Google Nexus 7, Apple iPad 3 i Microsoft Surface RT. Dokładne wyniki wydajności z wersji testowej nie są znane ale z nieoficjalnych informacji wynika, że najlepiej wypdał test na Google Nexus 4 z procesorem Qualcomm Snapdragon S4 Pro, tylko trochę ustąpił mu iPad 3 a pozostałe konstrukcje zostały „daleko w tyle”…

Źródło: Hardware.fr

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*