Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > 3DMark Ice Storm, Cloud Gate oraz Fire Strike – multiplatformowy 3DMark już jest!

3DMark Ice Storm, Cloud Gate oraz Fire Strike – multiplatformowy 3DMark już jest!

3DMark Ice Storm, Cloud Gate oraz Fire Strike

O multiplatformowym nowym benchmarku syntetycznym od Futuremark było wiadomo już dawno temu. Od pierwszych wiadomości wzbudzał on jednak zarówno sporo kontrowersji (te same testy i na komputery PC i na urządzenie z Androidem) jak także zainteresowania (dość klimatyczne trailery poszczególnych testów syntetycznych – w tym np. Ice Storm). Od niedawna użytkownicy mogą się jednak sami o wszystkim przekonać. Udostępniono bowiem oficjalna wersję nowego 3DMarka a w jego ramach są trzy „lokacje testowe”: Ice Storm, Cloud Gate oraz Fire Strike. W ich obrębie mamy po dwa testy graficzne i jeden fizyczny zaś w przypadku Fire Strike mamy jeszcze dodatkowy test – łączny (test GPU + test fizyczny).

Nowy 3DMark dostępny jest w trzech wersjach: Basic, Advanced oraz Professional. Pierwsza wspomniana odmiana jest bezpłatna zaś pozostałe są już płatne (kolejno ok. 25 dolarów i 995 dolarów). Wersję bezpłatną pobrać można m.in. stąd (serwis Guru3D.com). Plik instalacyjny „waży” ok. 1 GB zaś do instalacji tego 3DMarka wymagane jest na dysku ok. 1,9 GB.

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*