Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > 100W z USB 3.0? Juź się robi!

100W z USB 3.0? Juź się robi!

100W z USB 3.0

Wydaje się, że za jakiś czas możemy być świadkami kolejnego rozwoju specyfikacji / technologii związanej z USB. W tym konkretnym przypadku chodzi akurat o naprawdę mocne rozwinięcie specyfikacji coraz popularniejszego uniwersalnego portu jakim jest USB 3.0. Twórcy nowej specyfikacji USB 3.0 deklarują, że jeśli zostanie ona przyjęta i wdrożona, to będzie można za pośrednictwem USB 3.0 dostarczy nawet 100W do wskazane urządzenia. Ażeby zobrazować jak duża jest wartość tej mocy wyobraźmy sobie, że jest to więcej niż zakłada specyfikacja PCI-E 1.0 / PCI-E 1.1. W świetle specyfikacji slot PCI-E potrafi bowiem dostarczyć karcie graficznej do 75W.

Nie da się zatem ukryć, że możliwość dostarczania 100W poprzez USB 3.0 może budzić spore zainteresowanie ;) Wydaje się jednak, że minie jeszcze trochę czasu zanim naprawdę zobaczymy w naszym komputerach 100W porty USB 3.0…

Źródło: ExPreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*